Меню
Ваша корзина
Для дітей
Імунітет LIPOSOMAL VITAMIN C 45 капсул
Новинка
Ліпосомальний вітамін С – це вдосконалена форма, призначена для кращого засвоєння і максимального використання в організмі. Вітамін С – потужний антиоксидант, учасник багатьох біохімічних реакцій організму, вкрай необхідний для правильного функціонування імунної системи. Активує захисні функції о..
58 $
Імунітет LIPOSOMAL VITAMIN C 90 капсул
У наявності
Ліпосомальний вітамін С – це вдосконалена форма, призначена для кращого засвоєння і максимального використання в організмі. Вітамін С – потужний антиоксидант, учасник багатьох біохімічних реакцій організму, вкрай необхідний для правильного функціонування імунної системи. Активує захисні функції о..
135 $
Під час фізичних навантажень організм завжди перебуває в екстремальному стані! Комплекс допоможе швидко заповнити дефіцит поживних речовини, необхідних вашому тілу.Усуває дефіцит амінокислот, втрачених під час занять спортомВисококонцентрований BCAA зміцнює м’язи, відновлює пошкоджені м’я..
165 $
Антиоксидант Водень Mt. Fuji Silica 60 капсул.
Хіти продажу
Вода – основа життя. Водень – «Народжує воду» дарує нам життя! Водневий комплекс – це подарунок всьому людству від японських вчених. Популярність водню як оптимального антиоксиданту, здатному протистояти небезпечним хворобам і передчасному старіння зростає з кожним роком. Використовуючи древні з..
210 $
Смачна фруктово-овочева добавка з потужним комплексом вітамінів, мінералів, ферментів, трав, поживними речовинами та пробіотиками для загального здоров’я. Містить унікальний комплекс рослин з островів довголіття Окінави та морінгу – цілюще дерево знане як «мамин помічник» або «дерев життя» завдяки ..
195 $
Для підняття заліза Nano Iron (30 капсул)
Новинка Немає у наявності
Вперше у світі!NANOIron - феритинове Залізо "третього покоління"  ефективніше гемового заліза Без побічних ефектівПерший у світі феритин, отриманий із сої, що має органічну сертифікацію сумісну з вегатаріанством.NANOIron® - це рідкісний на ринку продукт, що містить феритинове нанозалізо. М..
75 $
Для підняття заліза Nano Iron (60 капсул)
Новинка Хіти продажу
Вперше у світі!NANOIron - феритинове Залізо "третього покоління"  ефективніше гемового заліза Без побічних ефектівПерший у світі феритин, отриманий із сої, що має органічну сертифікацію сумісну з вегатаріанством.NANOIron® - це рідкісний на ринку продукт, що містить феритинове нанозалі..
170 $
Для покращення самопочуття Squalene and arctic omega3 (45 капсул)
Новинка
Досконала система відновлення здоров’я, якій немає рівних Це феноменальний дорогоцінний продукт тваринного походження, в кілька разів перевершує за цінністю відомий всім риб’ячий жир.АнтиоксидантУповільнює окиснення, у тому числі при процесах старіння.ІмуномодуляторАктивізує захис..
78 $
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), у всьому світі близько 246 мільйонів людей мають проблеми з зором. 80% усіх випадків порушення можна запобігти або вилікувати, включивши у свій раціон лютеїн. Саме тому японські вчені приділяють величезну увагу профілактиці проблем ..
75 $
Лютеїн для очей Marigold Lutein 90 капсул
Немає у наявності
За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), у всьому світі близько 246 мільйонів людей мають проблеми з зором. 80% усіх випадків порушення можна запобігти або вилікувати, включивши у свій раціон лютеїн. Саме тому японські вчені приділяють величезну увагу профілактиці проблем ..
170 $
Метабіотик 16LACTO PERFECTION 90 капс.
Хіти продажу
Інноваційний японський препарат, метабіотік нового покоління для формування здорової мікрофлори організму. Спеціально розроблений запатентований комплекс з 16 видів молочнокислих бактерій, які включають в себе 35 штамів корисних бактерій, що містить 352 метаболіти, в тому числі водорозчинних 235 ..
170 $
Омега 3 + Натокіназа OMEGA 3 + NATTOKINASE 90 капс.
Хіти продажу
Omega 3 DHA, EPA, fermented black onion, nattokinase містить в своєму складі ейкозапентаєнову кислоту (EPA), докозагексаєнову кислоту (DHA), доповнена наттокіназою та ферментованою чорною цибулею. Омега-3 поліненасичені жирні кислоти, одні з ключових будівельних блоків клітинних мембран, і в..
160 $
Показано з 1 по 12 із 20 (2 сторінок)

Вітаміни для дітей

Японські вітаміни для дітей – чудовий вибір для зміцнення імунітету та покращення самопочуття. Що може бути важливішим за здоров’я дітей? Коли справа доходить до того, щоб уберегти дитину від хвороби та повернути їй безтурботне дитинство, батьки готові на все. Щоб не допустити багатьох захворювань, достатньо забезпечити малюкам здоровий сон, відпочинок на свіжому повітрі, повноцінне харчування та достатню кількість вітамінів і корисних речовин у раціоні.

Якщо за допомогою їжі останнього добитися важко, не змушуйте дитину через силу їсти брокколі чи шпинат, а зверніть увагу на японські вітаміни для дітей. До їх складу входять усі необхідні для захисту імунітету та забезпечення здорової мікрофлори організму речовини натурального походження, а також спеціально виведені та запатентовані співробітниками компанії Yotsuba Japan корисні бактерії. Вибирайте та замовляйте на нашому сайті дитячі вітаміни прямо з Японії за доступними цінами.

Ознаки нестачі вітамінів в дитячому організмі

Дефіцит корисних речовин може спостерігатися як у ранньому віці, починаючи від кількох місяців від народження, так і в підлітковому, аж до 18 років чи навіть пізніше. Зазвичай, нестача вітамінів і мінералів проявляється через такі ознаки:

 • Уповільнення росту кісток;
 • Проблеми зі сном;
 • Випадіння волосся;
 • Ламкість нігтів;
 • Кровоточивість ясен, крихкість зубів;
 • Проблеми з зором;
 • Нестабільних психоемоційний стан;
 • Порушення травлення;
 • Проблеми зі шкірою.

В такому випадку потрібен комплекс вітамінів для дітей, але спочатку – обов’язкова консультація лікаря.

Коли приймати дитячі вітаміни?

Найбільш оптимальний час для прийому вітамінів дитячих є осінній і весняний періоди, коли організм відчуває гострий дефіцит у поживних речовинах. Також дітям потрібні вітаміни у період активного росту – це дошкільний і підлітковий вік – а також у періоди активних розумових навантажень – у період семестрових контрольних у школах. Також варто купити вітаміни для дітей і в реабілітаційний період після операцій чи захворювань – для покращення самопочуття та зміцнення імунітету.

Але попри велику користь вітамінів, вони дорчені не завжди. Наприклад, в літній період, коли дитина не зайнята навчанням у школі, а раціон наповнений великою кількістю свіжих овочів та фруктів, прийом вітамінно-мінерального комплексу можу бути зайвим. Тому перед тим, як приймати ці комплексні препарати, краще проконсультуватися з вашим педіатром.

Основні характеристики дитячих вітамінів та добавок

Дитячі японські вітаміни виробляють за запатентованою технологією за унікальними рецептами. Їхні компоненти підібрані у такий спосіб, щоб досягти максимального ефекту для здоров’я. В асортименті нашого магазину можна знайти такі добавки для дітей і підлітків:

 • Ліпосомальний вітамін С;
 • Омега 3 жирні кислоти;
 • Метабіотик на основі молочнокислих бактерій;
 • Заспокійливий засіб для зняття нервової напруги та міцного сну.

До складу вітамінів входять такі необхідні для розвитку дитячого організму компоненти, як:

 • Вітамін С;
 • Вітамін D;
 • Риб’ячий жир;
 • Наттокіназа;
 • Рослинні олії та екстракти.

«Фішкою» японських препаратів є ферментовані речовини та продукти, як, наприклад, ферментована цибуля. Крім того, що такі продукти дуже корисні, серед діючих речовин є велика кількість олігосахаридів, яка сприяє нормалізації кишкової мікрофлори та покращує роботу корисних бактерій. Такі препарати підходять для хлопчиків і дівчаток різного віку.

Ефект вітамінів для дитячого організму

Завдяки комплексній дії та багатому складу, японські вітаміни для дітей мають позитивний вплив на такі процеси в дитячому організмі:

 • Корисні мікроелементи зміцнюють імунітет, збагачуючи та підтримуючи організм вітамінами С, D, В, Е, фолієвою кислотою, кальцієм, цинком тощо;
 • Допомагають протистояти інфекційним та застудним захворюванням, підвищуючи опірність організму, особливо в осінньо-зимовий період;
 • Захищають від чужорідних бактерій та мікроорганізмів, водночас підтримуючи власну мікрофлору дитини;
 • Покращують пам’ять та роботу мозку;
 • Підвищують апетит;
 • Покращують стан шкіри, усувають наслідки дерматитів, алергії та вугрової висипки;
 • Сприяють правильному розвитку скелета та м’язової тканини.
 • Крім того, вітаміни для дітей із Японії позитивно впливають на нервову систему, допомагають дитині заспокоїтися і заснути. Вживання таблеток потрібно обов’язково погодити з лікарем і робити перерви між курсами. Підходять для дітей різного віку.

Переваги японських вітамінів для дітей від Yotsuba Japan

Багато компонентів, які входять до складу японських вітамінів для дітей, мають виняткові властивості, корисні для дитячого організму, замінити які не вдасться звичними продуктами чи навіть таблетками. Наприклад, гриб агарик, або хімемацутаке має цілющі властивості при дерматитах, які часто виникають у дітей. Крім цього, головними перевагами японських БАДів для дітей є:

 • Натуральний склад, без штучних добавок, ароматизаторів та барвників;
 • Гіпоалергенні компоненти;
 • Сертифікована продукція, ефективність якої клінічно підтверджена;
 • Не мають побічних ефектів та негативного впливу на розвиток.

Хоча всі японські дитячі вітаміни пройшли міжнародну сертифікацію фармацевтичних засобів, перед тим, як їх вживати, як і будь-які інші ліки або добавки для дітей, потрібно проконсультуватися з лікарем. Адже тільки він може дібрати правильне дозування та визначити, яких саме вітамінів не вистачає дитині. Але якщо ви самостійно зважилися давати дітям полівітаміни, суворо дотримуйтеся інструкцій до вживання та дозування, вказаних на пакованні.