Меню
Ваша корзина
Сон та релакс
Для підняття заліза  Nano Iron (30 капсул)
Новинка Немає у наявності
Вперше у світі!NANOIron - феритинове Залізо "третього покоління"  ефективніше гемового заліза Без побічних ефектівПерший у світі феритин, отриманий із сої, що має органічну сертифікацію сумісну з вегатаріанством.NANOIron® - це рідкісний на ринку продукт, що містить феритинове нанозалізо. М..
75 $
Для підняття заліза Nano Iron (60 капсул)
Новинка Хіти продажу
Вперше у світі!NANOIron - феритинове Залізо "третього покоління"  ефективніше гемового заліза Без побічних ефектівПерший у світі феритин, отриманий із сої, що має органічну сертифікацію сумісну з вегатаріанством.NANOIron® - це рідкісний на ринку продукт, що містить феритинове нанозалі..
170 $
Унікальний препарат з комплексною дією:Знімає нервове напруження Підтримує ваш настрій спокійним Природній релаксант Підтримує здорове управління стресом допомагає заснути покращує якість снуЗавдяки свому складу має заспокійливу дії на нервову систему, сприяє усуненню нервового напружен..
165 $
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Вітаміни для покращення сну

Стреси, проблеми вдома чи на роботі, пасивний спосіб життя, сплеск емоцій чи звичайна фізична втома – поширені фактори, які часто впливають на якість сну. Внаслідок недосипання організм виснажується, стає чутливим до різних захворювань, а ви відчуваєте втому і повну апатію. З цим негайно потрібно боротися. Але що робити, якщо не вдається побороти безсоння і ви страждаєте і на нього тривалий термін? Вітаміни для сну – ефективний спосіб налагодити циркадні ритми і повернутися до повноцінного режиму дня і ночі.

Навіщо потрібно приймати вітаміни та добавки для нормалізації сну

Якщо ви будете нехтувати цими проблемами і не приймати вітаміни для покращення сну, через деякий час організм можуть чекати серйозні наслідки, такі як депресія, проблеми з обміном речовин, набір зайвої ваги, зниження імунітету, проблеми зі шкірою та нігтями, випадіння волосся, нервовість. Це далеко не весь перелік проблем і захворювань, які можуть виникнути внаслідок недосипу та ігноруванням проблем зі сном.

Біологічно активні добавки для поліпшення сну допоможуть не тільки нормалізувати якість сну, але й зміцнять імунітет, ваше самопочуття і настрій. Ви почнете добре висипатися, відчувати легкість і бадьорість протягом дня. Справа в тому, що такі вітаміни благородно впливають на роботу нервової системи, тому роблять ваш більш спокійними, але при цьому не мають негативного впливу на швидкість реакції, та якість розумової активності. Навпаки, після прийому ви станете більш уважними і продуктивними.

Які вітаміни потрібні для покращення сну?

Перед тим, як купити вітаміни для сну, необхідно зрозуміти, який тип безсоння у вас. Від цього залежить подальший вибір препарату. Є такі види порушення біоритму:

  • Минуще безсоння. Воно відбувається внаслідок стресу, переляку, емоційного сплеску, шоку тощо. Зазвичай, такий тип проходить швидко і без наслідків. В таких ситуаціях для нормалізації сну доречними будуть легкі вітаміни від безсоння із заспокійливим ефектом;
  • Короткочасне. Цей вид – результат затяжного стресу. Таке часто буває, коли людина надто переймається проблемами на роботі і всі її думки постійно зайняті тривожними думками аж доки проблемна ситуація не зникне. Зазвичай, проблеми зі сном в таких випадках не турбують людину більше, ніж 20 днів. Від короткочасного безсоння допоможуть препарати на рослинній основі із заспокійливим і снодійним ефектом. Вони допоможуть відновити режим сну;
  • Хронічне. Такий тип безсоння найбільш серйозний і часто його причиною може бути не тільки стрес, але й певні захворювання. Якщо ви не можете нормально спати понад місяць, вам обов’язково потрібно здати аналізи та обстежитися. Швидко і міцно заснути допоможе мелатонін, але він не вирішить проблеми систематичного порушення сну.

Які вітаміни допомагають відновити сон?

Серед вітамінів, які нормалізують і зміцнюють сон, виділяють:

  • Вітаміни групи В – допомагають відновити нервові клітини, сприяють виробленню меланіну – гормону сну, регулюють синтез триптофану;
  • Магній – має розслабляючий ефекти на організм, розширює судини головного мозку, нормалізує роботу нервової системи;
  • Залізо – його дефіцит призводить до швидкої стомлюваності і безсоння;
  • ГАМК – це гама-аміномасляна кислота, вона покращує пам’ять і концентрацію уваги;
  • Валеріана – має заспокійливий ефект, сприяє якісному здоровому сну;
  • Мелатонін – природна речовина, яка, зазвичай, виділяється в організмі з настанням темного часу доби. Якщо цього не відбувається, варто приймати препарати, що містять у собі цей гормон сну.

Переваги японських препаратів для покращення сну

Японські вітаміни для покращення якості сну мають унікальний склад із найкращих компонентів, обраних провідними японськими спеціалістами. Наші вітаміни та БАДи відзначаються високою ефективністю, відсутністю побічних ефектів та позитивним впливом на організм.

Всі товари Yotsuba Japan – сертифіковані, а їх ефективність – клінічно доведена. Тому, якщо ви бажаєте купити комплекс вітамінів для сну, покращення імунітету та роботи внутрішніх органів, переходьте в онлайн-каталог нашого інтернет-магазину.

Yotsuba Japan – на варті вашої краси та здоров’я!