Меню
Ваша корзина
Для мозку
Препарат, що змінює життя та активує ген довголіття! Працює над трьома основними причинами старіння!Зменшенням активності гена довголіття Окисленням клітин і тканин Скороченням теломерів і старінням клітинПрепарат стимулює вироблення сіртуїнів, який активує ген довголіття. Сиртуїни наз..
375 $
Антиоксидант Водень Mt. Fuji Silica 60 капсул.
Хіти продажу
Вода – основа життя. Водень – «Народжує воду» дарує нам життя! Водневий комплекс – це подарунок всьому людству від японських вчених. Популярність водню як оптимального антиоксиданту, здатному протистояти небезпечним хворобам і передчасному старіння зростає з кожним роком. Використовуючи древні з..
210 $
Сенсаційна розробка для покращення роботи мозку та захисту його від порушень, забезпечення всебічної підтримки когнітивних функцій, для запобігання деменції:Допомагає зберегти когнітивну функцію (мислення, увагу, пізнавальна діяльність, пам’ять, мова), забезпечуючи всебічний захист центральної..
205 $
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)

Вітаміни для мозку

Вітаміни для мозку – чи не найкраще, що ви можете подарувати своєму організму! Ритм сучасної людини, надлишок інформації та розумової роботи не найкраще позначаються на самопочутті та роботі організму. Насамперед страждає наш мозок, адже саме там відбуваються всі когнітивні процеси. Тому, щоб підвищити активність мозку, підтримати його функції та захистити себе від зниження уважності та пам’яті, а також розвитку деменції, особливо якщо у вас напружена розумова діяльність на роботі чи навчанні, варто вживати вітаміни для мозку.

Не шукайте довго серед препаратів і таблеток, а вибирайте якісні японські вітаміни для мозку і пам’яті. Купити їх можна на нашому сайті за ціною виробника, адже ми є прямим та єдиним в Україні імпортером компанії Yotsuba Japan. Це високоякісна та сертифікована продукція з натуральних компонентів з багатим вітамінним складом.

Які симптоми можуть свідчити про порушення роботи мозку?

Застосовуючи інноваційні технології та власні розробки, японські вчені винайшли унікальні вітаміни для роботи мозку. Їхньою особливістю є комплексна дія завдяки спеціально дібраному складу. Показаннями для вживання вітамінів для покращення роботи мозку є:

 • Інтенсивна мозкова діяльність під час праці чи навчання;
 • Погіршення пам’яті, проблеми з концентрацією уваги;
 • Випадки дезорієнтування та проблеми з орієнтацією у просторі;
 • Тривалі емоційні навантаження, стреси та депресивні стани;
 • Літній вік.

У всіх цих випадках вживання вітамінів для мозку від Yotsuba Japan сприяє:

 • Покращенню роботи мозку;
 • Підвищенню працездатності;
 • Активізації обох півкуль мозку;
 • Поліпшенню пам’яті, уваги та концентрації;
 • Покращенню кровообігу;
 • Усуненню проблем зі сном;
 • Зняттю втоми та стресу;
 • Захисту центральної нервової системи.

Як обрати вітаміни для пам’яті та роботи мозку

Якщо ви не знаєте, на що звертати увагу при виборі та які вітаміни обрати, професійні консультанти Yotsuba japan допоможуть вам у цьому. Серед наявного асортименту вони оберуть ті, що підходять найкраще по вашому запиту.

Вітаміни, які покращують пам’ять та підвищують розумову діяльність, можуть містити додатковий мінерали та мікроелементи, які підвищують їх ефективність та сприяють кращому засвоєнню в організмі. Для того щоб підтримувати результат, вітаміни для мозку та пам’яті потрібно пити регулярно, роблячи перерву між курсами прийому. Але варто пам’ятати, що перед тим, як купити ці або будь-які інші добавки, варто проконсультуватися з лікарем і суворо дотримуватися рекомендацій щодо дозування.

Особливості японських вітамінів для мозку

За регулярного вживання вітамінів для головного мозку ви побачите разючу відмінність у своїй працездатності та самопочутті до та після пиття. Зверніть увагу, що японські вітаміни можна вживати як для профілактики порушення роботи мозку, так і для усунення або пом’якшення наслідків, зокрема таких захворювань, як:

 • Інсульт;
 • Хвороба Альцгеймера;
 • Деменція;
 • Цукровий діабет.

Прийом японських БАДів та інших засобів для покращення когнітивних здібностей допомагає зберегти світлий розум до глибокої старості. Якщо говорити про природні замінники, то чудовим продуктом, який слід включити у свій раціон харчування, є волоські горіхи. Вони покращують пам’ять та підвищують розумову діяльність.

Склад та компоненти японських БАДів для роботи мозку

Вітаміни для пам’яті та роботи мозку виробляються у вигляді капсул, до складу яких входять спеціальні компоненти натурального походження:

 • Плазмалогени – природні фосфоліпіди, які становлять основу клітин головного та спинного мозку, але потребують підвищення їх кількості, оскільки згодом вона скорочується;
 • Ферулова кислота – антиоксидант, який має природне походження та захищає організм від негативного впливу вільних радикалів;
 • Альфа-гліцерилфосфорилхолін (Alpha-GPC) – екстракт із соєвих бобів, який підвищує рівень ацетилхоліну, який називають «молекулою здорового глузду» або «медіатором навчання». Він відповідає за засвоєння та запам’ятовування інформації.

Придбати добавки для покращення пам’яті та розумової діяльності дорослим можна для своїх рідних, щоб підтримати їхній стан під час інтенсивної ментальної діяльності на навчанні, професійного вигорання та стресів, а також для батьків, щоб уберегти їх від вікових змін та деменції.

З нашими вітамінами ви можете бути впевненими в якості та ефективності, адже їх розробляли професіонали своєї справи.